Optické sítě


12310další stránka
Zobrazit 12 | 24 | 48 | položek na stránku
Řadit:
Celkem 109 položek
  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Brand-Rex LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 1 m, 50/125 um, optický duplexní , MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX LC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    Duplexní patch cord LC-ST

    AXEMAX Duplexní patch cord LC-ST

    Vysoce kvalitní patch cord pro multimode aplikace Patch cord z kvalitního skla pro multimodové propojení
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    SC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX SC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord SC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • Tip
    Optická vana 12xSC-DUPLEX

    Triton Optická vana 12xSC-DUPLEX

    Výsuvná optická vana v rozměru 19" a výšce 1U, SC-Duplex konektory.
    Cena bez DPH

  • Tip
    Optická vana 16xLC-DUPLEX

    Triton Optická vana 16xLC-DUPLEX

    Výsuvná optická vana v rozměru 19" a výšce 1U, LC-Duplex (SC-Simplex) konektory.
    Cena bez DPH

  • Tip
    Optická vana 24xSC-DUPLEX

    Triton Optická vana 24xSC-DUPLEX

    Výsuvná optická vana v rozměru 19" a výšce 1U, SC-Duplex konektory.
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    Optická zásuvka 2x SC

    OEM Optická zásuvka 2x SC

    Optická zásuvka, 2x SC (LC duplex)
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    ST Hot-Melt MM konektor

    3M ST Hot-Melt MM konektor

    Optický multimode konektor v provedení ST. Montáž technologií Hot-Melt.
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    SC Hot-Melt MM konektor

    3M SC Hot-Melt MM konektor

    Optický multimode konektor v provedení SC. Montáž technologií Hot-Melt.
    Cena bez DPH

  • KDP ST-ST optická spojka MM

    Optická simplexní spojka ST-ST v provedení MM - multimode
    Cena bez DPH

  • KDP ST-ST, optická spojka SM

    Optická simplexní spojka ST-ST v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH



12310další stránka


Filtr

Příznaky zboží

Výrobce

Počet portů

Konektory

Provedení

Rozměr

Min. poloměr ohybu

Max. zafukovací tlak

Stupeň krytí

Druh

Kategorie

Materiál pláště

Počet vláken

Velikost v racku


Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v katalogu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.