Spojky

Zobrazit 12 | 24 | 48 | položek na stránku
Řadit:
Celkem 11 položek
  • OEM ST-ST optická spojka MM

    Optická simplexní spojka ST-ST v provedení MM - multimode
    Cena bez DPH

  • OEM ST-ST, optická spojka SM

    Optická simplexní spojka ST-ST v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • Skladem
    SC-SC optická spojka SM

    OEM SC-SC optická spojka SM

    Optická simplexní spojka SC-SC v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • Výprodej
    Optická spojka SC-SC

    AXEMAX Optická spojka SC-SC

    Optická simplexní spojka SC-SC v provedení MM - multimode
    Cena bez DPH

  • Skladem
    SC-SC optická spojka SM

    OEM SC-SC optická spojka SM

    Optická duplexní spojka SC-SC v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • OEM SC-SC optická spojka MM

    Optická duplexní spojka SC-SC v provedení MM - multimode a třídě OM3
    Cena bez DPH

  • OEM LC-LC optická spojka SM

    Optická duplexní spojka LC-LC v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • OEM LC-LC optická spojka, MM

    Optická duplexní spojka LC-LC v provedení MM - multimode
    Cena bez DPH

  • Skladem
    FIBRLOK II 2529

    3M FIBRLOK II 2529

    FIBRLOK II 2529 optická spojka mechanická (250 / 900 µm)
    Cena bez DPH

  • 3M NPC konektor SC, MM

    Optický konektor SC v provedení multimode, typ NPC
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    NPC konektor 8800

    3M NPC konektor 8800

    Non Polishing konektor, pro snadné zakončení bez zabrušování. Minimální útlum. Technologie 3M!
    Cena bez DPH






Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v katalogu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.