Optické sítě


1239další stránka
Zobrazit 12 | 24 | 48 | položek na stránku
Řadit:
Celkem 105 položek
  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Brand-Rex LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 1 m, 50/125 um, optický duplexní , MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX LC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • TipVýprodej
    Duplexní patch cord LC-ST

    AXEMAX Duplexní patch cord LC-ST

    Vysoce kvalitní patch cord pro multimode aplikace Patch cord z kvalitního skla pro multimodové propojení
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    SC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX SC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord SC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • Tip
    Optická vana 12xSC-DUPLEX

    Triton Optická vana 12xSC-DUPLEX

    Výsuvná optická vana v rozměru 19" a výšce 1U, SC-Duplex konektory.
    Cena bez DPH

  • Tip
    Optická vana 24xSC-DUPLEX

    Triton Optická vana 24xSC-DUPLEX

    Výsuvná optická vana v rozměru 19" a výšce 1U, SC-Duplex konektory.
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    Optická zásuvka 2x SC

    OEM Optická zásuvka 2x SC

    Optická zásuvka, 2x SC (LC duplex)
    Cena bez DPH

  • OEM ST-ST optická spojka MM

    Optická simplexní spojka ST-ST v provedení MM - multimode
    Cena bez DPH

  • OEM ST-ST, optická spojka SM

    Optická simplexní spojka ST-ST v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • Skladem
    SC-SC optická spojka SM

    OEM SC-SC optická spojka SM

    Optická simplexní spojka SC-SC v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • Skladem
    SC-SC optická spojka SM

    OEM SC-SC optická spojka SM

    Optická duplexní spojka SC-SC v provedení SM - singlemode
    Cena bez DPH

  • OEM SC-SC optická spojka MM

    Optická duplexní spojka SC-SC v provedení MM - multimode a třídě OM3
    Cena bez DPH



1239další stránka


Filtr

Příznaky zboží

Výrobce

Počet portů

Konektory

Provedení

Rozměr

Min. poloměr ohybu

Max. zafukovací tlak

Stupeň krytí

Druh

Kategorie

Materiál pláště

Počet vláken

Velikost v racku