Výprodej

1238další stránka
Zobrazit 12 | 24 | 48 | položek na stránku
Řadit:
Celkem 90 položek
  • TipVýprodej
    CAH330 (MAH 830), hlásič

    COOPER CAH330 (MAH 830), hlásič

    Teplotní hlásič s paticí
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Brand-Rex LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 1 m, 50/125 um, optický duplexní , MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX LC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    SC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX SC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord SC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    DMC-300SM-A

    DINOX DMC-300SM-A

    Mediakonvertor pro jednovláknový WDM přenos
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    ISC-PPR1-WA16-G

    BOSCH ISC-PPR1-WA16-G

    PIR+ANTIMASKING, dosah 16x22 m, 3.stupeň zabezpečení
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    ISC-PDL1-WA18G

    BOSCH ISC-PDL1-WA18G

    PIR+MW+ANTIMASKING, dosah 18x25 m, 3.stupeň zabezpečení
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    ISC-PDL1-WC30G

    BOSCH ISC-PDL1-WC30G

    PIR+MW záclona, dosah 30x3 m, 2.stupeň zabezpečení
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    B335-1

    BOSCH B335-1

    natáčecí nízkoprofilový držák pro detektory BOSCH řady Blue Line G2 a Professional
    Cena bez DPH

  • SklademAkceVýprodej
    NDE-5503-AL

    BOSCH NDE-5503-AL

    Polokulová kamera den/noc, 5Mpix, varifocal objektiv 3 - 10 mm AVF, IR přísvit
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    Scout TK  (výprodej vzorku)

    FLIR Scout TK (výprodej vzorku)

    kapesní termokamera Scout TK
    Cena bez DPH

  • Výprodej
    FC-324 ID - rozbaleno

    FLIR FC-324 ID - rozbaleno

    Rozbelená - použítá / Termální kamera s vestavěnou analýzou obrazu
    Cena bez DPH



1238další stránka


Filtr

Cena (Kč)

od 439 Kč do 205890 Kč

Příznaky zboží

Výrobce

Počet kanálů

Dosah

Počet portů

Typ

Přenosová rychlost

Typ kamery

Prostředí

Konektory

SW kompatibilita

Typ detektoru

Výstupní napětí

Typ čočky

Napájecí napětí

Typ konektoru

Režim den/noc

Stupeň krytí

AGC (aut. zesílení signálu)

AI (automatická clona)

Antimasking

Audio vstup

Audio výstup

AWB/ATW (aut. vyvážení bílé)

Barva

Binning režimy

BLC (kompenzace protisvětla)

BNC výstup

Certifikát NBÚ

Detekce objektů

Digitální vstupy/výstupy

Digitální zoom

Druh

Druh stínění

Formát identifikátoru

Formát snímku

Horizontální úhel záběru

Integrovaná paměť historie

Integrované nastavování

Integrovaný HDD

Integrovaný objektiv

IR dálkové ovládání

IR přísvit

IR přísvit - dosah

Jmenovité napětí

Jmenovitý proud

Kapacita záložního akumulátoru

Kategorie

Kategorie

Komprese videa

Lokální úložiště

Materiál pláště

Max. počet uživatelů

Max. rozlišení

Maximální hlídaná plocha

Maximální snímkovací rychlost

Mobilní klient

Nabíjecí proud akumulátoru

Nastavení pomocí PC

Odstup signál/šum

Operační systém

Podpora ONVIF

Podporované kodeky

Příkon (max.)

Proud při poplachu

Provedení

Režim záznamu

Rozhraní

Rozhraní čtečky / klávesnice

Rozlišení

SDK

Signalizace stavu

Snímač

Snímací čip

Stupeň zabezpečení

Subsampling režimy

Typ komunikátoru

Typ objektivu

Typ přenosu

Typ převodníku

Typ senzoru

Typ výstupu

Typ zásuvky

Uchycení objektivu

Umístění

Video výstupy

Výdrž na baterii

Vyhřívání

WDR (široký dynamický rozsah)