Výprodej

1236další stránka
Zobrazit 12 | 24 | 48 | položek na stránku
Řadit:
Celkem 61 položek
  • TipVýprodej
    CAH330 (MAH 830), hlásič

    COOPER CAH330 (MAH 830), hlásič

    Teplotní hlásič s paticí
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    DDZ4220HD Outdoor

    DALLMEIER DDZ4220HD Outdoor

    Venkovní HD PTZ IP kamera s 20 násobným optickým zoomem.
    Cena bez DPH

  • TipVýprodej
    CIO351T (MIO324T),3In/3Out

    COOPER CIO351T (MIO324T),3In/3Out

    Jednotka vstupů a výstupů, 3vst, 3výst, 3 adresy
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Brand-Rex LC-SC, 1 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 1 m, 50/125 um, optický duplexní , MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    LC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX LC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord LC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • TipVýprodej
    Duplexní patch cord LC-ST

    AXEMAX Duplexní patch cord LC-ST

    Vysoce kvalitní patch cord pro multimode aplikace Patch cord z kvalitního skla pro multimodové propojení
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    SC-SC, 2 m, 50/125 um

    AXEMAX SC-SC, 2 m, 50/125 um

    Patch cord SC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM
    Cena bez DPH

  • SklademTipVýprodej
    ISC-PPR1-WA16-G

    BOSCH ISC-PPR1-WA16-G

    PIR+ANTIMASKING, dosah 16x22 m, 3.stupeň zabezpečení
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    MDF4220HD

    DALLMEIER MDF4220HD

    Hybridní miniaturní HD kamera (Výprodej, snížená záruka)
    Cena bez DPH

  • Výprodej
    FC-324 ID - rozbaleno

    FLIR FC-324 ID - rozbaleno

    Rozbelená - použítá / Termální kamera s vestavěnou analýzou obrazu
    Cena bez DPH

  • Výprodej
    SET TWISTER-DUO-RACK

    METEL SET TWISTER-DUO-RACK

    videosada twist převodníků pro 2 kamery rovný podklad a 1x 2GRX-RACK karta do RACK/3U-SU
    Cena bez DPH

  • SklademVýprodej
    IPC-HFW2431TP-ZS-27135

    DAHUA IPC-HFW2431TP-ZS-27135

    Kompaktní 4Mpx kamera pro venkovní instalace, IR LED, 2.7-13.5mm objektiv, SD karta
    Cena bez DPH



1236další stránka


Filtr

Cena (Kč)

od 690 Kč do 4878 Kč

Příznaky zboží

Výrobce

Dosah

Počet portů

Typ

Typ 3D skeneru

Typ kamery

Prostředí

Konektory

Snímání barvy a textury

SW kompatibilita

Typ detektoru

3D rozlišení

Typ čočky

3D bodová přesnost

3D přesnost na vzdálenost

Napájecí napětí

Režim den/noc

Stupeň krytí

AGC (aut. zesílení signálu)

AI (automatická clona)

Alarmové vstupy

Alarmové výstupy

Antimasking

Audio vstup

Audio výstup

AWB/ATW (aut. vyvážení bílé)

Barva

BLC (kompenzace protisvětla)

BNC výstup

Certifikát NBÚ

Detekce objektů

Digitální zoom

Doba expozice

Druh

Druh stínění

Formát identifikátoru

Hlavní geometrická kamera

Horizontální úhel záběru

Integrovaná paměť historie

Integrované nastavování

Integrovaný HDD

Integrovaný objektiv

IR dálkové ovládání

IR přísvit

IR přísvit - dosah

Jmenovité napětí

Kalibrace

Kapacita záložního akumulátoru

Kategorie

Kategorie

Klidový proud

Komprese videa

Lokální úložiště

Max. rozlišení

Maximální hlídaná plocha

Maximální snímkovací rychlost

Mobilní klient

Nastavení pomocí PC

Odstup signál/šum

Operační systém

Podpora ONVIF

Podporované kodeky

Příkon (max.)

Proud při poplachu

Provedení

Referenční značky

Režim záznamu

Rozhraní čtečky / klávesnice

Rychlost snímání

SDK

Slow shutter (pomalá závěrka)

Snímač

Snímací čip

Stupeň zabezpečení

Typ komunikátoru

Typ výstupu

Typ zásuvky

Umístění

Video výstupy

Vyhřívání

WDR (široký dynamický rozsah)

Zdroj světla